Image

E4B 'Doktorlar' Sağlık Girişimciliği Uluslararasi Hızlandırma Programı

Image

Entrepreneurship for Biomedicine (E4B) 'Doktorlar' Sağlık Girişimciliği Hızlandırma Programı Washington Üniversitesi (St.Louis) Tıp fakültesi tarafından geliştirilen Türkiye Acil Tıp Derneği ile yapılan işbirliği kapsamında Türkiye'de girişimci doktorlara yönelik olarak gerçekleştirilecek olan kapsamlı bir sağlık girişimciliği hızlandırıcı programıdır.  

Yaklaşık 3.5 ay sürecek olan program İngilizce olup, tamamen online olarak gerçekleştirilecektir. Bu programdan mezun olan girişimci adayları Washington Üniversitesi (St. Louis) tarafından verilen sertifikayı almaya hak kazanacaklardır. Hızlandırma programı süresince  deneyimli girişimcilerin tecrübe paylaşımları, takım üyeleri ve danışmanlarla ağ kurma fırsatları ve takım sunumu yarışmasına katılma imkanları olacaktır.

Programa sadece proje fikri ya da projesi olan tıp fakültesi mezunu doktorlar katılabilecektir. Programı takip edebilmek, program süresince tartışmalara katılıp, sunum yapabilmek için katılımcıların iyi düzeyde İngilizce bilmesi gerekmektedir. Program boyunca katılımcılarım takım arkadaşları ile atanan mentorlar denetiminde projelerini olgunlaştırmaları ve program sonunda sunmaları beklenmektedir. Katılımcıların online eğitim programlarını haftalık olarak düzenli takip etmesi ve haftalık toplantılara düzenli olarak katılması beklenmektedir. 

Sınırlı sayıda proje ve katılımcı kabul edilecek programa ön kayıt yapmak için lütfen formu detaylı bir şekilde doldurun. Başvurunuz uygun bulunması halinde size ön değerlendirme toplantısı için ulaşılacaktır. 

Programın orijinal web sitesi: https://e4b.wustl.edu/

Ön Kayıt
Public

Lütfen formu detaylı bir şekilde doldurunuz.
RSVP
Monday, January 4, 2021 09:30
Loading